senetle araba logo

14,750
İlan No: 19189
Marka: Nissan
Seri: Micra
Paket: 1.3 GX
Model: 1997
Yakıt: Benzin
KM: 156.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Nissan Micra arabasının 1.3 GX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 242

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 7,375
Borç Tutarı: 7,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 396
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,499

1997 Model Nissan Micra tam otomatik vites orijinal 

Aracımızın ön kaput ve iki çamurluğu değişmiştir. Bel altında temizlik boyası vardır. Kesinlikle tavanında boya yoktur garanti veriyoruz. Motor ve şanzıman aksamı sorunsuz bire şekilde çalışıyor.  Aracımızı galerimizde görüp test sürüşüne çıkabilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz ustaya yada servise göstere imkanımız vardır. Yarısı peşin  kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade yapma olanaklarımız mevcuttur. Kredi kartlarına vade farkı ile 9 aya kadar taksi seçenekleri. Detaylı bilgi için bize ulaşın.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi