senetle araba logo

54,500
İlan No: 9626
Marka: Nissan
Seri: Qashqai
Paket: 1.5 dCi Tekna
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 120.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Nissan Qashqai arabasının 1.5 dCi Tekna modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,626

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 211 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 54,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 54,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,761
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 66,271

Ödeme seçenekleri;

1. Bu aracı banka kredisi ile almak isterseniz, firmamız Koç Finans yetkili bayisi olup 2009 model ve üstü araçlar için 36 aya kadar kefilsiz koşulsuz, evraksız tamamına veya tamamına yakın kredi çıkartılır. (Taşıt kredisi) 2. Bankalar ile aranızda sorun var ise kendi bünyemizde yarısı peşin olamak şartı ile kalanı senetle vade yapılır. Aynı şekilde kefil, evrak ve kasko şartı aranmaksızın. (Firma kredisi)

Araç durumu;

Aracımız sıfırından nerede ise farksızdır. Kesinlikle hata boya yoktur istediğiniz serviste ekspertiz yaptırabilirsiniz. Bakımları düzenli olarak yetkili servis tarafından giderilmiştir. Tüm bakım bilgilerini herhangi bir Nissan servisinde sorgulayabilirsiniz. Düz vites ve 6 ileri şanzımandır. 110 Beygire kadar güç üretebiliyor. Araç tekna serisi olup modelinin ful versiyonudur.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi