senetle araba logo

58,750
İlan No: 22267
Marka: Nissan
Seri: Qashqai
Paket: 1.5 dCi Tekna
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 123.381 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Nissan Qashqai arabasının 1.5 dCi Tekna modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,493

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 58,750
Peşinat: - 29,375
Borç Tutarı: 29,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,105
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 50,525
Tüm müşterilerimiz için yarısı peşin geri kalanı 12 aydan 24 aya kadar senetle vaya kredi kartı ile uygun oranlarda vade ve taksit seçenekleri. Aracımız için fatura kesilecektir. Her marka ve model araçla takas tekliflerinize açığız. Aracımı resimlerde göründüğü gibidir. Kaportasında kesinlikle kaza darbe, değişen ve boyanan parçası yoktur. Nissanın modellerine sunmuş  olduğu en dolu model olan Tekna pakettir. Aracı galerimize kadar gelerek istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Tarafımızca yapılmış olan ekspertiz raporuna göre araç hatasız ve boyasıdır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi