senetle araba logo

12,750
İlan No: 3487
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.4 GL
Model: 1994
Yakıt: Benzin
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.4 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 508

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 773
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,563

İstanbulda vadeli araba satın alabileceğiniz galericiler arıyorsanız şu anda doğru yerdesiniz. 30 dakika içerisinde senetle veya banka kredisi ile fark etmez aracınızı teslim ediyoruz. Bağcılar/Mahmutbey mahallesinde satın alabielceğiniz diğer araçlarımızı görebilmek istiyorsanız bizi arayın veya satış ofislerimizi ziyaret edin.
Bu ilanda listelenen arabanın hiç bir sıkıntısı olayıp yürürü tamamen kusursuzdur. Araba 1994 model olması sebebi ile yaşı itibari ilede bel altı boyaları vardır. Bu çok normaldir. SOnuç itibari ile 20 yaşında araba alıyorsunuz.

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

Radyo - MP3 Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi