senetle araba logo

37,400
İlan No: 10702
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.3 CDTI Essentia
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 122.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.3 CDTI Essentia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,116

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 37,400
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 37,399
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,895
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 45,477
Aracımız ilk sahibinden alınmıştır. Bütün bakımları zamanında ve servis tarafından giderilmiştir. Kaporta aksamında ezik yada göçük bir yer yoktur. 1.3 CDTİ 6 ileri manuel vites. Şehir içinde yakıtı çok iyidir, aynı zamanda 6 ileri uzun mesafelerde de aynı ekonomiyi gösteriyor. Şu anda hiç bir masrafı yoktur. Araç nedelinin 26000 TL'sine kadar 36 ay banka kredisi çıkartılır. Tüm banka kartlarına 9 ay kadar taksit yapılır. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için senetle vadeli olarak satışımız vardır. Yarısı peşin olmak şartı ile kalan kısmı tarafımızca senetle vade yapılır. Peşinattan kalan borcunuzu 24 ay vade ile taksitlendiriyoruz.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi