senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

26,000
İlan No: 8103
Marka: Opel
Seri: Combo
Paket: 1.3 CDTi City Plus
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 69.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Combo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 25,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 956
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 60,422
2009 MODEL OPEL COMBO 1.3 DİZEL SPOR PAKET. ARAÇ TAMAMEN ORİJİNALDİR, SADECE 3 PARÇASINDA YARIM BOYA VARDIR HİÇ BİR ŞEKİLDE HASAR KAYDI VS YOKTUR.  MUAYENESİ VAR YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZ DAHA 69.000 KM'DE.  YEDEK ANAHTARI MEVCUTTUR, HER MARKA ARACINIZ DEĞERİNDE ALINIR. KENDİ BÜNYEMİZDE 16.000 PEŞİNLE KALANI SENETLE VADE YAPILIR. SENETLE SATIŞLARIMIZDA AYNI GÜN NOTER SATIŞI VERİLİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN BEZE ULAŞIN.      

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi