senetle araba logo

8,750
İlan No: 18731
Marka: Opel
Seri: Combo
Paket: 1.4i
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Combo arabasının 1.4i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 292

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 8,750
Peşinat: - 3,000
Borç Tutarı: 5,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 412
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,890
Aracın motoru 2014 Mart ayında sıfır olarak yapılmış olup, motor yapıldıktan sonra fazla kullanılmamıştır.

Kuruş masrafı yok

Kredi kartına tek çekim veya 9 aya kadar taksit olanaklarımız vardır. 

Yada 3.000 TL Peşinle kalanı kısmı 10 Aya kadar kendi bünyemizde vade olur. Vadeli satışlarımız Türkiye geneli için geçerlidir.

Detaylı bilgi için arayınız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi