senetle araba logo

16,900
İlan No: 21793
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.4 Swing
Model: 1997
Yakıt: Benzin
KM: 80.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Şampanya

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.4 Swing modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 430

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,900
Peşinat: - 8,450
Borç Tutarı: 8,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 606
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,534
Bayan tarafından kullanılmış hatasız, değişensiz tüm orijinalliği ile alıcısını bekliyor. Sadece kaputunda boya vardır. Onunda haricinde hatasız. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak kontrol edebilirsiniz. 80.000 Km' Orijinal Tam otomatik vites rampada geri kaçırma muhabbeti yok. Çok zevkli bir kullanımı var. Araç resimlere görüldüğü gibidir. Bayrama özel uygun fiyat ve taksit seçeneklerimiz için en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz. Yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Araç 80.000 Km'de!  

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Ön
Koltuklar - Katlanır
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Arka Cam Buz Çözücü

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi