senetle araba logo

Opel Corsa Van foto gallery

16,750
İlan No: 68182
Marka: Opel
Seri: Corsa Van
Paket: 1.7 DTi
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 138.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Corsa Van arabasının 1.7 DTi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 426

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 526 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,750
Peşinat: - 8,375
Borç Tutarı: 8,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 484
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 25,795

Aracımızın tüm iç ve dış olmak üzere tüm bakımları zamanında yetkili servislerce tek tek bakılıp kusursuz bir şekilde yapılmış olup temizdir.

Kefil yok.

Dosya parası yok.

Formalite yok.

Hayat sigortası yok.

Motor yürüyeninde ise en ufak bir sorun olmayı kusursuzdur.

İç kısımlarında ise koltuklarda solma sararma vs yıpranma olmayıp özenle bakılıp kullanılmıştır.

Yarısı peşin kalanı vade yapılır.

detaylı bilgi için bize ulaşın.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi