senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

74,450
İlan No: 12179
Marka: Opel
Seri: Insignia
Paket: 2.0 CDTI Cosmo
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 90.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Insignia ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 74,450
Peşinat: - 37,225
Borç Tutarı: 37,225
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,481
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 90,531
Aracım hatasız, kazasız, darbesiz ve boyasıdır. Sıfır ayarında ikinci el fiyatına Opel İnsignia. Araç Flex şase modeldir. Opel için vade-takas banka  kredisi ve kredi kartlara 9 aya kadar taksit olur. Sormak istedikleriniz için lütfen mesaj atmayın. Atılan mesajlar ile ilgilenilmeyecektir. Araca %18 KDV dahil olmakla beraber fatura kesilmektedir. Araçlarımız kilometre - kaporta-mekanik expertiz garantilidir. Opel insignia 2.0 CDTi Cosmo kasko değerinin %70 ne kadar kredi çıkartılır. Krediniz 30 dakikada sonuçlandırılır. Kredisi çıkmayan müşterilerimize kendi bünyemizde %50 peşinatla geri kalanı 3 aydan 36 aya kadar vadelendirebiliriz. Vadeli satışlarda kefil, kasko veya hayat sigortası gibi gereklilikler kesinlikler yoktur.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi