senetle araba logo

21,999
İlan No: 83637
Marka: Opel
Seri: Vectra
Paket: 1.6 GL
Model: 1999
Yakıt: LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Opel Vectra arabasının 1.6 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 504

GALERİCİYE TELEFON AÇ
8 (508) 408 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,999
Peşinat: - 11,000
Borç Tutarı: 11,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 733
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,599

Uygun Fiyatlarla Anında Teslim

     

Kefil Yok, Banka Yok

       

Bütçenizi Zorlamadan Araç Alma İmkanı

       

Senetle satılık 1999 model Opel Vectra 1.6 benzinli ve LPG içi çok temiz ve kuaförü yapılmıştır.Lastikleri yeni ve camları otomatik merkezi kilit sistemi vardır.Aracımız KM ve Kaporta garantilidir.Yürüyen aksamında her hangi bir problemi bulunmamaktadır.Aracı aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.Sitede bulunan numarayla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

       

10000 TL Peşin Geri Kalan 6 ile 24 Ay Senetle Taksitli

     

Taksitle Ödeme Şekli

   

12 x 1191 TL

   

24 x 733 TL

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi