senetle araba logo

14,000
İlan No: 69809
Marka: Opel
Seri: Vectra
Paket: 2.0 GT
Model: 1994
Yakıt: LPG
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Opel Vectra arabasının 2.0 GT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 356

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (242) 000 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,000
Peşinat: - 7,000
Borç Tutarı: 7,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 502
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,040
1994 model VECTRA GT ful+ful Araçta bir parça değişen mevcuttur. Araçta tavan hariç parça lokal boyalar mevcuttur. Motor yürüyen mekanik aksamı kusursuz. Kaza bela kasar kaydı yok. Klima- ABS- Dört cam otomatik- Hidrolik direksiyon- Enjeksiyon- Merkezi kilit mevcuttur. Muayenesi 14 ay kalmıştır. Sıralı sistem LPG var olup ruhsata işlenmiştir. Dört lastiğide sıfırdır. Aracı dilediğiniz yere göstere bilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön

Dış Donanım

Far - Sis

Multimedya

Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi