senetle araba logo

23,750
İlan No: 12656
Marka: Opel
Seri: Vectra
Paket: 2.2 DTI Comfort
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 285.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Opel Vectra arabasının 2.2 DTI Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 390

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 733 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,750
Peşinat: - 11,875
Borç Tutarı: 11,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 637
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,295
Aracın bütün bakımları tamdır. Bir Türk lirası gideri yok şu anda. Motor ve mekanik anlamda süper. 2.2 Litre dizel DTI motor. Alman tankı Muayenesi var. Şöyle genel olarak baktığımızda kaporta ve boya aksamı gayet canlı duruyor. 4 - 5 Parça lokal boyası vardır. Sadece 1 parça sol ön çamurluk değişmiştir. Kesinlikle önden veya arkadan ağır bir kazası yoktur. İstediğiniz yere göstrebilirsiniz. Toplamda 3.500 TL gibi ufak bir rakam çıkıyor tramer kayıtlarında. Bildiğiniz gibi bu yazdığımız fiyata Tramerinde ağır hasar kayıtlı araçlar veriliyor. Kısa süreliğine bu fiyat. Yarısı peşinle kalanı senetle vade olur. Post cihazım var kredi kartına 9 taksit yaparım.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi