senetle araba logo

167,500
İlan No: 64360
Marka: Hyundai
Seri: Santa Fe
Paket: 2.0 CRDi Premium
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 76.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Santa Fe arabasının 2.0 CRDi Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 4,676

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 167,500
Peşinat: - 83,750
Borç Tutarı: 83,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 6,421
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 154,100

Aracımız hyundai santa fe 2.0 CRDİ premium 2013 modeliyle sizi daha iyi hissettirecektir.Aracımız serviste genel bakımları yapılmış olup herhangi bir sorun veya aksamlarında sorun yoktur.Aracımızın aksamları sağlam olup muayenesi yapılmıştır.Aracımızın yakıtı dizel olup otomatik viteslidir.Hyundai santa fe motor gücü yürüyeni çok iyi durumda olup sağlamdır.Aracımız 176.000 binde km hızı bulunmaktadır.

          Arkadan itişli ve aracımız takas yapılır.Aracı 18 aya varan senetle taksitlendirme imkanı veriyoruz.Sizde bu arabaya sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi