senetle araba logo

25,750
İlan No: 15472
Marka: Peugeot
Seri: 206
Paket: 1.4 Fever
Model: 2008
Yakıt: Benzin
KM: 123.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 206 arabasının 1.4 Fever modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 423

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,750
Peşinat: - 12,875
Borç Tutarı: 12,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 691
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,583
Sadece 10.000 TL Peşinatla vade 2008 Model otomatik vites Peugeot 206 orijinal 123 Bin kilometrede. Aracın otomatik şanzımanında en ufak bir sıkıntı yok. LPG Hiç takılmamıştır sadece benzinle bu kilometreye kadar itina ile kullanılmış. Haliyle motor durumu oldukça iyi, aracın çekişi çok güzel. 3 Parça boya vardır. Onun haricinde değişen parçası yok. Uzun vadeli binilecek tertemiz bir araba. Kendi bünyemizde 10.000 TL Peşinat ile vade yaparız. Peşinattan kalan borcunuzu 36 Aya kadar kefilsiz koşulsuz taksit yapıyoruz. Her marka araç ile mantıklı takas tekliflerine açığız. Aynı zamanda elinizdeki mevcut aracınızı peşinat olarak sayabiliriz. Aracımız satışa hazır olup noter devri anında verilecektir. Pazar günler açığız detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi