senetle araba logo

72,750
İlan No: 11118
Marka: Volkswagen
Seri: Passat
Paket: 1.4 TSi Highline
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 103.380 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Volkswagen Passat arabasının 1.4 TSi Highline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,194

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 72,750
Peşinat: - 36,375
Borç Tutarı: 36,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,952
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 46,851
Aracım 2012 model olup 103.380 km'dedir. Km kesinlikle orjinal olup km garantisi de vermekteyiz. Passat tamamen orjinal olup kesinlikle değişeni yoktur. Araç hatasız olup istenilen servise gösterebilir ve expertiz raporu çıkartabiliriz. Passat aracımız Highline modeli ile eksiksiz bir araçtır. Benzinli 1.4 motor ve yarı otomatik bir şanzumana sahip. Volkswagen Passat ve diğer tüm araçlarımız için 12 veya 24 aya kadar vadeler ile senet yapılabilir. Senetle satışlarımız için Passat'n peşin fiyatının yarısını peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Peşinat ve senet işlemleri sonrasında aynı gün aracı noterden teslim alabilirsiniz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi