senetle araba logo

66,999
İlan No: 40350
Marka: BMW
Seri: 3 Serisi
Paket: 320i
Model: 2007
Yakıt: LPG
KM: 180.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

BMW 3 Serisi arabasının 320i modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,703

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (542) 254 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 66,999
Peşinat: - 33,500
Borç Tutarı: 33,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,401
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 57,619
 

FULL+FULL BMW 3.20İ.

Aracın 03.10.2016 tarihine kadar muayenesi vardır. Aracın içinde ve dışında herhangi bir deforme yoktur. Ayrıca araç "IŞIK" Pakettir. Değişen parça olmayıp yalnızca iki parçasında boya mevcuttur, Güçlü, gösterişli ve konforlu bir araçtır. Aracın tüm bakımları zamanında yapılmıştır. Araç masrafsız ve satışa hazır bir şekilde müşterisini bekliyor. Yürüyeni motoru mekanik vesayre sağlamdır masraf çıkartmaz. Bankadan kredi alamıyan müşterilerimiz için %50'si peşin kalanı ise vade seçenekleri ile satışa hazır bir konumdadır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi