senetle araba logo

3,990
İlan No: 9065
Marka: Haojue
Seri: HJ
Paket: HJ 125T-10
Model: 2015
Yakıt: Benzin
KM: 1 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Haojue HJ arabasının HJ 125T-10 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 119

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 442 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 3,990
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 3,989
 
Aylık Ödeme Tutarı: 202
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,851
Kimliğini getir motoru götür kampanyası başladı. 1.000 TL peşinatla ayda sadece 295 TL 12 Senetle vadeli motosiklet sahibi olun. %100 Suzuki üretimi olan scooter'ımız o km olarak teslim edilecektir. Bunun yanında çanta koruma demiri, çanta kızağı hepsi hediye olarak verilecektir. 2 Yıl garantili ürün çok kaliteli. 125 cc çok güçlü motor ile hem daha pratik hende daha hızlı. Sadece 2 Litre benzinle 95 kilometre net gidiyor, kanıtlanmıştır. Şu anda piyasadaki en kaliteli ve uygun motor bu. Motor bakımları zamanında ve düzenli yapıldığında 90.000 Kilometreye kadar arkana bakma.  Haojue HJ 125 T - 10 E (Suzuki fabrikasında üretilmiştir.) Stoklarla sınırlıdır. Tüm kredi kartlarına taksit olur.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi