senetle araba logo

20,000
İlan No: 24016
Marka: Peugeot
Seri: Partner
Paket: 2.0 HDi Kombi
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot Partner arabasının 2.0 HDi Kombi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 608

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,000
Peşinat: - 10,000
Borç Tutarı: 10,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 817
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,600
Aracın 4 lastiği sıfır alınmıştır. Araç resimlerde göründüğü gibidir. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Yerimiz Denizli / Acıpayam'dadır. Yarısı peşin geri kalanı senetle vade yaparız. Aylık vade oranımız %4 olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımızda pazarlık payı yoktur. Lütfen ısrar etmeyiniz. Her marka ve model araçla takas yaparız. Detaylı bilgi için bizi arayın. Denizli / Acıpayam / Yeni Mahallesi
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi