senetle araba logo
Fiyatı:10,000
Peşinat:5,000

10,000
İlan No: 3564
Marka:
Seri:
Paket:
Model:
Yakıt:
KM: KM
Vites:
Renk:

Galeri İletişim

arabasının modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 149

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,000
Peşinat: - 5,000
Borç Tutarı: 5,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 253
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,080
Hiç peşinatınız yok ve senetle araba almak istiyorsunuz. Peşinatsız senetle araba almak için doğru yerdesiniz. Bu güne kadar internette hep senetle araba satanlar arayıp durdunuz işte şu anda doğru yerdesiniz. Bu yazımızda size senetle ara satan firmaların listesini vereceğiz. Galeriden senetle araba firmaları her yerde bulamazsınız. Çünkü bir çok galerici banka kredisi veya nakit çalışma yöntemleri ile çalışmaktadırlar. Haydi şimdi hep beraber galeriden taksitle ikinci el araba ilanlarına bakalım.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi