senetle araba logo

14,750
İlan No: 20171
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XR
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 109.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 242

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 7,375
Borç Tutarı: 7,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 396
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,499
Kendi  bünyemize vadeli Peugeot 106 namıdeğer otoban faresi.. Bakımları komple yeni yapılmış lastikler sıfır. Otomatij şanzımanınd  en ufak bir sıkıntı yoktur. Vites geçişleri çok güzel. Kaportasında kaza darbe ve değişen yoktur. Ancak boya mevcut, oda yaşına göre oldukça normal. Boya takıntısı olan arkadaşlar aramasınlar. Herkesin zamanı kıymetli. Kilometresi orijinal Kredi kartına 9 aya kadar taksit yaparız. Her marka araç ile takas teklifleriniz mantık çerçevesinde değerlendirilir. Kendi bünyemizde %50 peşin kalan kısmı vade seçeneklerimiz ile bu otoban faresine senetle vadeli olarak sahip olabilirsiniz.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi