senetle araba logo

13,750
İlan No: 4421
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XS
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 155.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının XS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 548

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 834
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,019
Otoban faresi Peugeot 106 XS arıyorsanız bu ilanı okumadan Peugeot 106 almayın. Tam bir otoban faresi bu araba. Kırmızı mat rengi ile tüm gözleri üstüne çekiyor. Motoru ve yürüyeni, baskı balatası ve fren sistemi hepsi yenilenmiştir. Gıt demeden çalışır, tüm gözleri üstünüze çeker.

Baskı balataları yeni değişti.

Fren sistemi yeni değiştir.

Motoru ve yürüyeni değişmedi.

Diskler yenilendi ve motoru çok sessiz çalışır.

Açılır tavan özelliği var.

2016 yılına kadar muayenesi var.

Zenon far (xenon far)

Led ışık sistemi

En iyisi siz arabayı gelin yakından görün.

7.000 TL peşinatla kendi bünyemizde senetle araba satışımı vardır. Kredi kartı geçerlidir.

Peugeot test sürüşü için sizi ofisimize bekleriz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi