senetle araba logo

13,000
İlan No: 7082
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XR
Model: 1999
Yakıt: Benzin
KM: 181.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 518

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 789
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,927
Öncelikle ilanlarımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz., Aracımızın muayenesi 2016'nın 4 üncü ayına kadar geçerlidir şu anda hiçbir sıkıntısı yoktur, senetle satışı direk verilecektir. Aracımız 99 model olup çok temiz kullanılmıştır. Dış aksama gelince boyaları vardı fakat ağır darbesi yoktur. Motoru ne yürüyen aksamı çok güzel, LPG yoktur sadece benzinde kullanılmıştır. Çekişi iyidir birde senetle vadeli olunca hiç bir engel kalmıyor. Senetle yarısı peşin alınarak vade olabilir Tüm kredi kartlarına 9 taksit yapılır Mantıklı takas tekliflerine açığız Detaylı bilgi için arayın görüşelim.    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi