senetle araba logo

11,750
İlan No: 2697
Marka: Peugeot
Seri: 106
Paket: XR
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 135.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Peugeot 106 arabasının XR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 468

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (536) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 11,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 713
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,107

Bu fırsat kaçmaz! 1998 model Peugeot 106 şimdi senetle. Senetle araba satın almak istiyorsanız eğer  başka adreste aramayayın. Araç uygun fiyatlı olup çok temiz kullanılmıştır. Ayrıca aracımzın tü bakımları yetkili servis tarafondan tam ve zamanında yapılmıştır.

Senetle araba satılırken %0.90'lık bir vade oranı uygulanacaktır. Vadeli araba satışlarımızda varıdır. Vade imkanlarımız ise 36 aya kadar yapılabilir. Aracımzın muayenesi de yeni yapılmış olup 2016 tarihine kadara devam etmektedir. Peugeot 1.4 dizel benzinli motor ile birlikte manuel vitese sahptir.

Aracımız orjinal 185.000 km de olıup değişen parçası da yotur. Aracımız sürekli olarak garajda muhafaza edilmştir. Ve dışta çizik veya boya da yoktur. Aracımız tüm bunlarla birlikte sınfının donanım bakımından en dolu modeldir.

Araca senetle sahip olabilirsiniz.

Ayrıca vade imkanlarımız da mevcuttur.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi