senetle araba logo

20,750
İlan No: 20959
Marka: Peugeot
Seri: 206
Paket: 1.4 XT
Model: 2003
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 162.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 206 arabasının 1.4 XT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 418

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,750
Peşinat: - 10,375
Borç Tutarı: 10,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 635
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,231
Tüm araçlarımız için kilometre garantisi veriyoruz. 10.000 TL Peşin kalan kısmı 6 aydan 48 aya kadar kendi bünyemizde senetle vade yapıyoruz. Aylık vade oranımız sadece %1.95 ile piyasanın en düşü  vade oranını uyguluyoruz. Aratıabilirsiniz bizden daha uygun vade oranı yapan yok.. Aracımızın sadece bir parça değişeni mevcut. Boya olarak bel altında boyası vardır. Tam otomatik vites bayanlar için bire bir. Yolcu ve sürücü hava yastıkları - Klima - Elektrikli camlar - kumaş koltuk - merkezi kilit - hidrolik direksiyon gibi özellikler mevcut. Banka kredisiz, kefilsiz, evraksız bu aracın sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi