senetle araba logo

20,000
İlan No: 2155
Marka: Peugeot
Seri: 206
Paket: 1.4 Comfort
Model: 2008
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 80.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 206 arabasının 1.4 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 797

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 728 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 19,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,213
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,119
Senetle uygun bir araç mı arıyorsunuz Peugeot 206 tam size göre. Peugeot 206 2008 model olup 80.000 km dedir. Aracımızın kazası veya darbesi yoktur. Aracın bakımları yetkili servis tarafından eksiksiz ve tam olarak yapılmıştır. Araçta hata veya sorun kesinlikle yoktur. Yürüyen ve aksamı sorunduz çalışmaktadır. Satın aldıktan sınra size kesinlikle bir soun çıkarmayacaktır. Aracın muayenesi yeni yapılmış olup 2016 tarihine kadar kesintisiz devam etmektedir.  Araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Taksitle sahip olabilmek için peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat ödedikten sonra 6, 12 ve 24 aya kadar taksitlendireme yapabiliyoruz. Aracın peşin tutarı 20.000 TL'dir. 206 uygun araçlar ile takas yapılabilir. Aracın fiyatı uygun olmasına rağmen takas yapılırken pazarlık yapılabilir. Aracımız tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi