senetle araba logo

21,500
İlan No: 2286
Marka: Peugeot
Seri: 206
Paket: 1.6 1.6 CC
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 105.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot 206 arabasının 1.6 1.6 CC modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 856

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (530) 458 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,304
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,303
Peugeot 206'ya senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Aracımız çok temiz olup kesinlikle bir sorun yoktur. Peugeot yakıt konusunda çok cimri bir araçtır. Araca taksitle sahip olabilmek için peşinat ödemeniz gerekiyor. peşinat ödedikten sonra ise 6, 12 ve 24 aya varan taksitle ile satın alabilirsiniz. Aracımızın bakımları yetkili servis tarafından eksiksiz yapılmıştır. Ayrıca 206'nın muayenesi yeni yapılmış olup 2016 tarihine kadar devam etmektedir.  206 2004 model olup 105.000 km dedir. Aracın km si orjinal olup değişen parça, boya veya çizik gibi hatalar yoktur. Aracımız 1.6 benzinli motor olup ruhsata işlenmiş olan LPG takılmıştır. Taksılan LPG aracın orjinalini kesinlikle bozmamıştır. Ayarıcın  motor performansını etkilememiştir. Araç manuel 5 ileri vites olup hatchback kasa ve rengide beyazdır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi