senetle araba logo

16,750
İlan No: 5023
Marka: Peugeot
Seri: 206 Van
Paket: 1.4 HDi
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot 206 Van arabasının 1.4 HDi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 667

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 827 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 16,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,016
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,387
Dikkatinizi çekerim, kaza yok dedim ama aracın muyanesi 2013 yılında bitmiştir. Aracın hiç bir sıkıntıısı yoktur. Uygun fiyata arabayı vermekteyiz. Aracın muayenesi 2013 yılında bitmiştir. Eğer sizde bu aracı almak istiyorsanız gelin inceleyin. Vaktimiz olmadığından muayeneye götüremiyoruz. zaten fiyatınıda uyugn verdik. KLİMA VAR ABS VAR AIRBAG VAR KOLTUKLU OTOMATİK CAMLAR YARISINI PEŞİN VERENE GERİ KALANI SENETLE VADE YAPIYORUZ. KREDI KARTI İLE SATIN ALMAK İSTERSENİZ 24 AY TAKSİT YAPIYORUZ. PEŞİN PARA VERENNE 2.000 TL İNDİRİM YAPIYORUZ.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi