senetle araba logo

33,499
İlan No: 2365
Marka: Peugeot
Seri: 207
Paket: 1.4 HDi Active
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 62.700 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot 207 arabasının 1.4 HDi Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,334

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 269 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,499
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 33,498
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,032
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 48,773
Peugeot 207 2012 model olup senetle satın alabilirsiniz. Senetle birlikte vade ve taksit de yapılabilir. Vade yapılırken %0.90'lık bir vade oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleriöiz ise 6, 12 ve 24 aydır. Araca taksitle sahip olabilmek için de peşinat tutarı olan peşin tutarın %50'lik bölümünü ödeniz gerekiyor. Aracımız 2012 model olup 62.700 km de dir. Aracımızın km si orjinal olup değişen parçası kesinlikle yoktur. Aracın tüm  bakımları yetkili servis tarafından eksiksiz yapılmıştır. Ve ayrıca muayenesi de yeni yapılmış olup sorun veya hatası da yoktur. Aracımızın garantisi peugeot yetkili servisi tarafından devam etmektedir. Peugeot 207 1.4 dizel motor olup yürüyen ve aksamında kesinlikle bir sorun yoktur. Ayrıca manuel vites olup hatchback 5 kapı kasa ve rengi de beyazdır. 207 sınıfının en solu modelidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi