senetle araba logo

31,900
İlan No: 4433
Marka: Peugeot
Seri: 207
Paket: 1.6 VTi Outdoor
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 60.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 207 arabasının 1.6 VTi Outdoor modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,271

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 31,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,935
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 46,445

Senetli arabalar arasında bir yenisi daha eklendi. Bu arabada hata yok, boya yok, herşey dört dötlük. eşe dosta gidecek bir araba. 2009 model peugeot 206 1.6 motor. Senetle vade imkanı vardır. Kredi kartı ile satışlarımız mevcut. Banka kredisi kullanıdırlır. İsterseniz nakit para verin.

Otomatik Vites

Kaza yok

Boya yok

Hata yok

Değişen yok

Benzinli

2009 Model

En az 18.000 TL peşinatla senetle satışımız vardır. Vade oranlarını telefonda görüşebiliriz.

Kredi kartı ile satışlarımız mevcuttur.

Peugeot test sürüşü için firmamız ile iletişme geçebilirsiniz. Test sürüşleri ücretsizdir.
AIRBAG - ARKA PERDE HAVA YASTIĞI AIRBAG - SÜRÜCÜ HAVA YASTIĞI AIRBAG - SÜRÜCÜ PERDE HAVA YASTIĞI AIRBAG - SÜRÜCÜ YAN HAVA YASTIĞI AIRBAG - YOLCU HAVA YASTIĞI İPTAL ANAHTARI AIRBAG - ÖN YOLCU YAN HAVA YASTIĞI AIRBAG - ÖN YOLCU HAVA YASTIĞI AIRBAG - YOLCU PERDE HAVA YASTIĞI EMNİYET KEMERİ - AKTİF KEMER GERGİSİ ARKA EMNİYET KEMERİ - AKTİF KEMER GERGİSİ ARKA (PIROTECHNIC) FREN - ABS (KİLİTLENME KARŞITI FREN SİSTEMİ) FREN - AFU (ACİL FREN DESTEK SİSTEMİ) FREN - REF (ELEKTRONİK FREN GÜCÜ DAĞITIM SİSTEMİ ) GÜVENLİK - ISOFIX ÇOCUK KOLTUĞU BAĞLANTISI GÜVENLİK - IMMOBILIZER ELEKTRONİK KİLİT - MERKEZİ KİLİT KİLİT - UZAKTAN KUMANDA KLİMA - AC, OTOMATİK KLİMA - AC, OTOMATİK ARKA KLİMA - AC, OTOMATİK ÖN KOLTUK - 1-3 - 2-3 ASİMETRİK KATLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR KOLTUK - YÜKSEKLİK AYARLI SÜRÜCÜ KOLTUĞU KOLTUK BAŞLIĞI - ARKA KOLTUK BAŞLIĞI - YÜKSEKLİK AYARLI ÖN KOLTUK KAFALIKLARI AYNA - ELEKTİRİKLİ VE KATLANABİLİR DIŞ AYNALAR AYNA - ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR DIŞ AYNALAR AYNA - ISITMALI DIŞ AYNALAR CAM - ELEKTRİKLİ ÖN CAMLAR CAM - ELEKTİRİKLİ ARKA CAMLAR CAM - ELEKTİRİKLİ SEKANSİYEL ÖN CAMLAR CAM - SIKIŞMA ÖNLEYİCİLİ ARKA CAMLAR CAM - SIKIŞMA ÖNLEYİCİLİ ÖN CAMLAR FAR - 3. STOP LAMBASI JANT - ALAŞIM JANT, 16'' TAVAN - PANORAMİK CAM TAVAN - TAVAN RAYLARI MULTİMEDİA-CD PLAYER MULTİMEDİA-MP3 PLAYER MULTİMEDİA-RADYO ALICISI MULTİMEDİA-TORPİDO GÖZÜNDE HARİCİ MP3 ÇALAR BAĞLANTISI BİLGİ SİSTEMİ - YOL BİLGİSAYARI DİĞER - ÇITA, GÖVDE RENGİ YAN ÇITALAR
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi