senetle araba logo

39,900
İlan No: 8845
Marka: Peugeot
Seri: 301
Paket: 1.6 HDi Allure
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 50.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 301 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,467
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 92,725

2013 Peugeot 301 1.6 HDİ Allure

 

 - Boyasız Hatasız -

 

 - İlk Sahibinden -

  Araç peugeot bayi çıkışlıdır, bakımları zamanında ve servis tarafından yapılmıştır. Yetkili servis tarafından garanti kapsamındadır. Tüm bakım ve km geçmişini Peugeot Baykaradan sorgulatabilir, kaç kmde bakıma girdi hangi tarihte geldi hepsini öğrenebilirsiniz. 40.000 Bakımı yeni yapıldı. 950 TL'ye sonraki bakımı 60.000'de olacak. 4 Adet hava yastığı ABS klima Yol bilgisayarı - cd mp3 çalar Far ve yağmur sensörleri Arka park ve sis farı Kumaş ve ısofix'li koltuklar Vs Vs sıfır ayarında bir 301 arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Aracımızı rent a car çıkmaları ve boyalı değişenli, garantisi olmayan araçlar ile kıyaslamayın. Araç ilk sahibinden hatasız boyasız. orijinaldir.

- Takas olur -

Kendi bünyemizde senetle vade olur, ancak 25.000 Peşinat olarak istiyoruz. Kalanı senetle kefilsiz, evraksız vade olur.          
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi