senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

16,750
İlan No: 70952
Marka: Peugeot
Seri: 306
Paket: 1.8 XT
Model: 1996
Yakıt: LPG
KM: 185.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 306 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,750
Peşinat: - 8,375
Borç Tutarı: 8,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 333
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 20,368

Aracımız 1996 model olup tam bakımlı sınıfının en temizi olup 4 lastik sıfır yedek anahtar mevcut şanzımana motor yürüyeni sıfır klimalı yarısını peşin alıyoruz kalanı siz değerli müşterilerimiz için sıralı senetlerle vade sunmaktayız

Detaylı bilgi için bize ulaşın

Güvenlik

ABS

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi