senetle araba logo

17,000
İlan No: 42561
Marka: Peugeot
Seri: 306
Paket: 1.6 XN
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 316.452 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Peugeot 306 arabasının 1.6 XN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 432

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,000
Peşinat: - 8,500
Borç Tutarı: 8,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 609
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,620
"PEUGEOUT 306 1.6 XN 1998 BENZİN &LPG" Araç için kredi çıkmaktadır. Kredi çıkmayan muşterilemiz için  firmamız kendi bünyesi kredilendirme yapabilir. Taksit yapılabilmesi için peşin tutarın %50'lik bölümünü peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarını ödedikten 6 ve 12 aya kadar taksit yapılabilir.   Motoru yürüyeni iyi durumdadır. İstediğiniz yere aracı gösterebilirsiniz... Tüm bakımları yetkili sevisinde zamanından önce yapılmıştır özen göstererek. Araç alındığından beri özenle kullanılmıştır zor ve hor kullanılmamıştır. Motoru ve yürüyeni çok iyidir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi