senetle araba logo

20,500
İlan No: 13703
Marka: Peugeot
Seri: 307
Paket: 1.6 HDi Comfort
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 120.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Peugeot 307 arabasının 1.6 HDi Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 572

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 20,500
Peşinat: - 10,250
Borç Tutarı: 10,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 786
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,860
Aracın fenni muayenesi 07/05/2016 Tarihine kadar geçerlidir. Şu anda masraf edilecek bir tarafı yok, alan gönül rahatlığı ile kullanacak. Araca komple sıfır motor yapılmıştır. Motor performansı şu anda çok iyi durumda. Kesinlikle pert yada ağır hasar kaydı yoktur., Ancak hafif hasar kayıtları mevcuttur. 307 Serisinin en çok tutulan comfort modelidir. 1.6 HDİ dizel motor kilometre başına 23 - 25 kuruş yakıtı var. Yarısı peşinle kalan senetle vade olur. En fazla 15 aya kadar vade yapabilirim." Banka kredisi değildir. Kendi bünyemizdeki satışımızdır."  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi