senetle araba logo

35,750
İlan No: 18389
Marka: Peugeot
Seri: 308
Paket: 1.6 HDi Access
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 165.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 308 arabasının 1.6 HDi Access modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 909

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 711 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,750
Peşinat: - 17,875
Borç Tutarı: 17,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,281
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,745
Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade imkanı. Peşinattan kalan borcunuzu 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunuyoruz. Kefil yok, kasko yok, hayat sigortası yok, evrak yok, şart yok.  Firmamızın kendi bünyesindeki kredisidir.

2. Elde güven

Araç bedelinin belirli veya tamamına kredi kartına 12 aya kadar taksit yapıyoruz!

Araç;

Kaporta aksamında ağır bir kazası yada darbesi yoktur. Sadece 3 parça yüzeysel olarak çizik boyası atılmıştır. Genel olarak  aracın durumu oldukça güzeldir. 1.6 Litre dizel motoru ile yakıt ve performans olarak favoriler arasına alınacak bir araçtır. Aracı yakından görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi