senetle araba logo

28,900
İlan No: 8159
Marka: Peugeot
Seri: 407
Paket: 2.0 HDi Executive
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Peugeot 407 arabasının 2.0 HDi Executive modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 862

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 28,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,464
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,141

2006 Peugeot 407 2.0 HDİ turbo dizel

 

Araçta kaza darbe yada değişen yoktur

  Tüm bakımları yeni yapılmıştır, km kesinlikle orijinaldır   Çok kullanışlı bir araçtır, 2.0 litre dizel motoru ile uzun yol gözünüzde büyümesin   Renk olarak çok iyidir kesinlikle kiri pisliği belli etmiyor   Şu anda bir lira masraf edilecek aksamı yok alan gönül rahatlığı ile binecek   Her marka araç ile takas mümkündür, fiyatı uçuk olmamak şartı ile   Senetle kendi bünyemizde vade olur ama en az 15.000 TL peşin olursa   Araca %18 Katma Değer Vergisi kesilecektir. Noter sarışı hemen verilecek.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi