senetle araba logo

13,500
İlan No: 9269
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.3 LE
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.3 LE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 403

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 684
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,415

Selamünaleyküm. Aracım 1993 model toyota corolla 1.3 LE modeli. Çok temiz ve bakımlıdır. Şu anda herhangi bir masrafı yok.

 

Motor ve yürüyen aksamı gayet düzgündür. Oldukça kullanışlı ve rahat arabadır, bilenler biliyor.

 

Kaporta aksamına gelince, ön kaput ve sol arka kapısı değişmiştir. Haricinde boyaları mevcuttur. Yaşı itibari ile.

 

Yakıt olarak çok iyidir. LPG mevcut ve ruhsata işlenmiştir. Şu anda motorundan tık ses gelmiyor. Alan arkadaş arkasına bakmayacaktır.

 

Ödeme olarak senetle satışımız var ancak yarısı tedbir amaçlı alınmaktadır. Kalanı senetle vadeli sahip olabilirsiniz.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi