senetle araba logo

29,750
İlan No: 22019
Marka: Renault
Seri: Kangoo
Paket: Kangoo Multix exprssion
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 130.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Renault Kangoo arabasının Kangoo Multix exprssion modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 722

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 14,000
Borç Tutarı: 15,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,050
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,200
Selamünaleyküm. Aracım 2009 model Renault kangoo 1.5 dCi Multix expression modelidir. Piyasada nadir bulunacak fiyata ve temizlikte. Yürüyen ve motorunda en ufak sıkıntısı yok. İstediğiniz zaman galerime gelip aracı kullanabilirsiniz.  Yakıt olarak kendi sınıfında bundan az yakanı yok.. Kendim kullanıyorum aynısından kilometrede 20 kuruş yakıyor. Kime sorarsanız sorun bu böyledir. Araba az yakıyor. 14 Peşinle vade yaparım. Peşinattan kalan borcunuz 6 aydan 24 aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade olur. Yüksek model araçlarınız ile takas olur. Dosta tavsiye  edebileceğim araçlarımdadır. 

14 Peşinle vadeli ödeme

12 ay   X 1650

24 ay X 1000

İletişim - 0 (537) 952 59 94

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi