senetle araba logo

32,750
İlan No: 20311
Marka: Renault
Seri:
Paket: Kangoo Multix 1.5 dCi Ext.Edition
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 81.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault arabasının Kangoo Multix 1.5 dCi Ext.Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 751

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,750
Peşinat: - 16,375
Borç Tutarı: 16,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,092
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,200
Araba 2012 model Renault kangoo. Kaporta ve yürüyen aksamında herhangi bir sıkıntı yoktur. Kilometresi orijinal 81.000 Galerimize kadar gelerek aracı görebilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz yere gösterin. 15.000 TL Peşinle kalan kısmını kendi bünyemizde senetle vade yaparız. Peşinattan kalan borcunuz 12 aydan 24 aya kadar taksit olur. Bankalar ile bir alakamız yoktur. Kefilsiz koşulsuz, şartsız kendi bünyemizdeki senetle satışımızdır.

ABS - EPS - EBD

Klima

Yol bilgisayarı

Yokuş kalkış desteği

Hidrolik direksiyon

Otomatik camlar

Sis farı

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi