senetle araba logo

29,950
İlan No: 45055
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Grandtour Authentique Edition
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 127.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Clio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,950
Peşinat: - 14,975
Borç Tutarı: 14,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 700
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 40,193

SADECE %50 PEŞİNAT İLE ARAÇ SAHİBİ OLMAK İMKANSIZ DEĞİL SENETLEARABA AİLESİ İLE GERÇEK !

Bankadan kredisi çıkmıyan müşterilerimize yarısı peşin olmak üzere kalanını 6/48 şeklinde vade seçenekleri ile taksitlendiriyor ve siz değerli müşterilerimizi mağdur bırakmıyoruz. Kefil yok, kasko yok, hayat sigortası yok, dosya masrafı yok, formalite yok, 1'saattte anında Noter devri ile araç sahibi yapıyoruz !  Aracımızın yürüyeninde vesayre hiç bir problemi olmayıp içi dışı tertemizdir ve alındığından beri özenle kullanılıp bakılmıştır eksiksizdir. Araç yılına ve yaşına göre kilometresi uıygundur ve fiyatı gayet makuldur ayagınızı yerden keser hem iş hem aile gezisi vesayre gibi hayatınızın tamamında size kolaylık sağlayacaktır.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi