senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

42,000
İlan No: 12362
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi SportTourer Joy
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 68.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Clio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,000
Peşinat: - 21,000
Borç Tutarı: 21,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 835
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 51,072
Aracımız sıfırından bu yana ful servis bakımlıdır. Bir parça boyanın haricinde nokta hata rastlamak mümkün değil. İstediğiniz yere gösterip ekspertiz yaptırabilirsiniz. 68.00 Km'de Kendi bünyemizde %50 peşinat ile kalan kısmını 20 aya kadar senet yaparız. Lütfen karıştırmayalım banka kredisi değildi kendi bünyemizdeki senetle vadeli satışımızdır. Senetle satışlarımızda sadece kimlik ve ikametgah bilgileriniz ve peşinat ile gelmeniz yeterli. Aynı zamanda firmamız koç finans yetkili bayisi olup, 2009 Model ve üstü araçlarımız için 36 aya kadar kefilsiz evraksız taşıt kredisi imkanı sunmaktayız. 1 Lira ödemeden peşinatsız banka kredisi ile araç sahibi olabilirsiniz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi