senetle araba logo

30,900
İlan No: 2678
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Tom Tom Edition
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 110.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Tom Tom Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,231

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (242) 511 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 30,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,875
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 44,989

Renault Clio 2011  modeli ile birlikte 110.000 km dedir. Aracımzın km si de orjinal olup değişen parçası da yoktur. Araca senetle sahip olabilirsiniz. Aracımzın kazası veya darbesi de yoktur. Aracımzın bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Ayrıca aracı satın aldktan sonra da size kesinlikle bir masraf çıkartmayacaktır.

Renault Clio 1.5 dizel motor ile birlikte sınfının en az yakıt tüketen ve en çok tutulan modelidir. Aracımız için dilerseniz 36 aya varan vade yapılabilir. Aracımızın muayensi de yani yapılmış olup değişen parçası da yoktur. Ayrıca aracımızın km si oejinal olup değişen parçası da yoktur.

Araç ilk sahibinden olup çok temiz kullanılmıştır. Clio hatchback 5 kapı kasa ile birlikte rengi de gümüş gridir. Senet yapılırken de %0.90'lık bir vade oranı uygulanacaktır. Clio tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir. Clio'nun teknik özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

ABS

Hava yastığı 

İmmobilizer

İsofix

Alarm

Merkezi kilit

Hidrolik direksiyon

Elektrikli ön camlar

Analog klima

Hız sabitleyici

Fonksiyonel direksiyon

Ayarlanabilir direksiyon 

Yol bilgisayarı

Kumaş koltuk

Alışım jant

Arka cam buz çözücü

Arka park sensörü

Clio'nun donanım özellikleri arasındadır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi