senetle araba logo

14,900
İlan No: 4587
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Expression
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 168.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Expression modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 195

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,900
Peşinat: - 10,000
Borç Tutarı: 4,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 297
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,134
En az 10 bin TL peşinatla Renault Clio symbol sahibi olmak için daha ne bekliyorsunuz. Sahibinden satılık bu aracın hiç bir sıkıntısı yoktur. Tamamen hususi kullanılmış ve çok pratik bir arabadır. Aracın KM bilgisi tamamen orjinaldir. Değişme yapılmamıştır. Motoru ve yürürü altın gibi parlak ve sorunsuzdur. Tık demeden çalışır. Sizi yarı yolda bırakmayacak uzun yol ve şehir içinde kullanacağınız yakıt cimrisi bir araba. Yedek ve mekanik parçası çok ucuz olduğundan piyasada en çok satılan araç arasındadır. Renault tüm yetkili servisleri tarafından kontrol edebilirsiniz. Muayenesini yeni yaptık. Muayene yapan arkadaşlar bu arabayı tek seferde geçirdiler. herşeyden tam puan aldı.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi