senetle araba logo

28,500
İlan No: 16502
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Authentique Edition
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 120.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Authentique Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 568

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,500
Peşinat: - 14,250
Borç Tutarı: 14,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 865
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,748
Renault Clio şimdi firma bünyesinde senetle satılık. Siyah renkli clio özellikle yakıt tüketiminin az olması, cebininizi rahatlacaktır. Firma bünyesinde, yani banka kredisi kullanmadan senetle araba satın alabilirsiniz. Dikkat! Krediler banka kredisi değildir, firma bünyesinde yani biz kredilendiriyoruz. Aracın satışı noterden aynı gün verilmektedir. Servis bakımlı. Bütün bakımları yetkili servis tarafından yapılmıştır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi