senetle araba logo

14,850
İlan No: 4190
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.4 RTA
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 255.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.4 RTA modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 591

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (242) 361 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,850
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 14,849
 
Aylık Ödeme Tutarı: 901
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,620
Hiç lafı evelemeye gerek yok. 2000 model bir araba alıyorsanız illaki boya vardır değişen vardır. Bu araba 255.000 KM'de ve sorunsuz bir arabadır. 1-2 parça boyası var. Araba yaşına göre oldukça sağlam iskelete sahip. Duruşu ve yürürü mükemmel durumda. Yakıt tüketimine gelecek olursak, şahin alacğaınıza bu arabayı alın derim. Hiç yoktan avrupa araba . İçerisinde kliması , teyibii, radyosu vs. vs. çok düzgün çalışmakta.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi