senetle araba logo

22,500
İlan No: 7063
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 135.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 896

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 22,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,365
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 32,759
Aracımızda kesinlikle değişen yoktur, sadece 5 parça yaşına nazaran lokal boya mevcuttur. Boyalar temizlik amaçlı atılmıştır darbe falan almamıştır. Modelinin en dolu versiyonu olan Extreme modelidir ve çok özellikli. Senetle sahip olmaya ne dersiniz. Evet yanlı Duymadınız senetle ödeme imkanı firmamızda mevcut. Kendi sınıfında lider yakıt ekonomisine sahipttir. Km' de 22 kuruş şehir içi yakıtı var, şehir dışında ise 17 lere kadar düşüyor. Senetle satışlarımızda en az %60'ı peşin olmak şartı ile kalanı senetle vadeli olabilir. Kesinlikle formalite yok, kefil yok, eften püften işlemler yok mağazamıza gelin 15 dk içerisinde arabayı noter satışı ile alın.. SENETLE ARABA ALMAK GÜVENİLİR Mİ?  Senetle araba almamın banka kredisi ile araç almaktan hiç bir farkı yok., biz sadece kimliğiniz ile gelin kefilsiz şartsız, artık kaç taksit ile akmak isterseniz ona göre vade  yapıyoruz. Geçmişteki banka sorunlarınızı dert etmeyin. Aracı almanız şart değil detaylı bilgi için en yakın zamanda mağazamıza bekliyoruz, aklınızda kalan soru işaretleri için bizimle iletişime geçin.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi