senetle araba logo

27,500
İlan No: 40506
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.4 Extreme
Model: 2008
Yakıt: LPG
KM: 110.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.4 Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 699

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,500
Peşinat: - 13,750
Borç Tutarı: 13,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 985
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,650

Renault Clio Extreme 1.4 16v 2005 Model Airsociety Garage 

Aracımızın yürür aksamında hiç bir sorun yoktur. Gelip görebilirsiniz.

Aracımızın kilometresi orjinaldir. 2 parça harici boyasızdır , içinde ve dışında en ufak deforme yoktur.

Hayırlı Seneleriniz Olsun.

2016 Ocak Bandrolünüz Bizden

Siz Kıymetli Müşterilerimizi En Yakın Zamanda Ofisimize Bekliyoruz.

Ön Arka Bağımsız Alçaltıp İndirme Sıralı Sistem LPG  KLİMA AİRBAG MERKEZİ KİLİT ABS ÇELİK JANT XENON FAR SİS AMERİKAN PARK HKS SON SUSTURUCU DÜZ BORU LAGUNA LİP TAMPON EKİ İTALYAN HAVALI KORNA APP PLAKA

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi