senetle araba logo

29,500
İlan No: 16257
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.2 Extreme
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.2 Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 588

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,500
Peşinat: - 14,750
Borç Tutarı: 14,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 895
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,476
Aracımızda kesinlikle kaza darbe değişen parça yoktur. Yürüye ve motor aksamı gaye güzel motoru çok sessiz çalışıyor. Araç içerisindeyken ses duyulmuyor. Ful servis bakımlıdır. Tramer kayıtlarında herhangi bir hasar yoktur. Kilometresine göre oldukça temiz kullanılmış bir araçtır. İçerinde nokta deforme bulmak çok ama çok zor. Araç dosta tavsiye edilecek ayarda. Galerimize kadar gelerek yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcut. %50 peşin geri kalan kısmı kefilsiz şartsız elden taksitle ödeyebilirsiniz. Senetle vadeli satış tüm araçlarımız için geçerlidir. Diğer araçlar için bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi