senetle araba logo

26,000
İlan No: 2321
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Expression
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 104.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Expression modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,036

GALERİCİYE TELEFON AÇ
+ (124) 253 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 25,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,577
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,855

Renault Clio çok temiz olup senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Clio 1.5 dizel motor ile tam bir yakıt cimrisidir. 2011 model olup 104.000 km dedir. Aracımız Expression modeli ile de sınıfının donanım bakımından en dolu aracıdır. Araç sedan kasa olup rengi de gümüş gridir.

Araç için kredi çıkmaktadır. Kredi çıkmayan muşterilemiz için  firmamız kendi bünyesi kredilendirme yapabilir. Taksit yapılabilmesi için peşin tutarın %50'lik bölümünü peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarını ödedikten 6 ve 12 aya kadar taksit yapılabilir.

Aracımızın km'si orjinal olup kesinlikle değişen bir parçası yoktur. Kaza veya darbesi de bulunmamakatdır. Aracımızın hatası veya sorunu yoktur. Satın alanlara kesinlikle masraf çıkarmayacak bir araçtır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi