senetle araba logo

60,000
İlan No: 5323
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: Grandtour 1.5 dCi Authentique
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 60000 KM
Vites: Düz
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının Grandtour 1.5 dCi Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,390

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 211 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 60,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 59,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,640
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 87,359
ARACIMIZ SON DERECE TEMİZ BİR ARAÇTIR. BÜTÜN BAKIMLARI YAPILMIŞTIR. ARACIMIZI İSTEDİGİNZ YERE GÖSTEREBİLİRSİNİZ SATIŞLARIMIZDA SENETLE 36 AY TAKSİT İMKANI YAPILIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. GÜVENİLİR BİR ANLAYIŞLA HAREKET EDİYORUZ. LÜTFEN CİDDİ ALICILAR ARASIN... LÜTFEN MESAİ SAATLERİ İÇİNDE ARAYINIZ. 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi